Kaks armastuse lugu: roosamanna, tolmurullid, haldjad ja pakitud kohvrid

Ühel päeval avastasin Facebooki avarustest postituse, milles ma ära märgitud olin. Lugesin ja südamest rõõmustasin. Mitte ainuüksi seetõttu, et see minust, või siis õigemini meie perest rääkis, vaid et Helina selle kirjutas. Rõõmustasin Helina avatuse üle. Ma siiralt usun, et avatus on üks suurimaid jõude maailmas. Jõud, mis suudab päriselt maailma muuta ja vägi, läbi mille jõuad tõelise armastuseni.

Helina lahkel loal toongi teieni kaks armastuse lugu: meie loo Mari-Liisiga* ning Helina ja Siimu.

Aitäh sulle, Helina! Ma olen äraütlemata rõõmus, et saan olla osa ka teie loost!

* * *

* Kes meie lugu piltidelt välja ei loe, siis pääseb tasu eest sellele ligi Pere ja Kodu leheküljelt

“Sõbranna küsis mingi aeg tagasi, et kuule, mul vanad ajakirjad ootavad ära viskamist, kas tahad neid enne lugeda?
Mina, nagu ikka, et enne minema küll ei saa visata, kui ma neid läbi pole lugenud!
(Õpi lugema märke) 👼
Nii…See oli juba mõned päevad tagasi, oli suhteliselt öö, lugesin-sirvisin ajakirja enne und… Ja oppaa.. Hannes vaatab vastu..Ongi tema, ja tema pere!
Nii, -huvitav, mis nad Pere ja Kodu ajakirjas teevad. 🤔
Loen ja tunnen, kuidas minul, üliemotsionaalsel naiskal emotsioonid vahetuvad ( äratundmisrõõm, soojad tunded, ilusad mõtted, issand kui armsad, -ok, nad siiski on päris inimesed-on tülitsenud ka).
…Olen lugenud neid roosamanna postitusi, mis Mari-Liis postitanud on. Ja ma olen neid kommenteerinud ka, kuigi Mari-Liis ju mind ei tunne 😊
Ausalt, ma tundsin nii iseennast ära, olin ju mina samamoodi meie suhte alguses tüli korral esimene, kes Itaalia poole pileteid vaatama hakkas. (Elasin,- töötasin tol hetkel veel poolekohaga Itaalias).
Ma ei suutnud ennast avada, -usaldada, -uskuda. Kardsin, et jälle kui sulatan jää, pean lõpuks pettuma. Lihtsam ju kaitsekiht ümber hoida, siis olen vähemalt kõvem mutt lõpus, kui kõik kokku variseb. Kõik ju riskibisniss!
Jääkuninganna, -suure, sooja südamega, kes ei suutnud ei armastust anda, ega armastust vastu võtta.
Nii see oli minuga, ja nii see on nii paljude inimestega minu ümber hetkel, ma näen ja kogen seda! See on tegelikult nii kurb!
Ükskõik, kui pahasti ma ei käitunud🙈 oli Siim ikka koguaeg minu kõrval, -minu juures, -minu jaoks olemas! Mida asja, for real, nagu selline mees olemas? Nii hea koguaeg! Ei tea, kas vanni kukkunud või?😅
Päris armastus ongi olemas 🎉
Kuidas saab keegi teine mind rohkem armastada, kui mina ise seda enda suhtes teen, mõtlesin…
Ja sellest eluhetkest tunnen, et toimunud on suur transformatsioon. Ma siiralt usun, et naised, kelles elab suur armastus, on nagu Haldjad. Õrnad, -siirad, -ausad, üdini naiselikud! Mari-Liis ongi läbi oma postituste, ja oma kunsti, mida loob, mulle Haldja mulje jätnud.
Nii see ongi, elage suures armastuses ja naine muutub haldjaks ja mees imetlusväärseks Jumala saadikuks!
Mina olen juba ammu öelnud, et mu abikaasa on mulle kusagilt kõrgemalt saadetud.
Ps! Ma armastan ja hindan mehi palju rohkem nüüd, ma ei teinud seda ennem. See on tänu Siimule… Need on sümptomid, mis selle kõige suure ja ilusaga kaasas käivad, usun!
Sa tunned selle ära, kui asjad hakkavad toimima ja toimuma.
Ainult paremuse poole…Sest meil pole ju vaja uhkeid suhteid! Meil on vaja siiraid ja tõelisi suhteid, need toidavad hinge ja päästavad su päevi.
-Hannes oli meie armastuse festivali juht!
Ma usun, et see pidigi nii minema, see pidi nii olema, et ma usaldasin enda sisetunnet ja tema valisime. Me polnud ju eriti kellegagi veel kohtunudki. See otsus tuli suhteliselt intuitsiooni pealt!
Kõik sujus pulmas nii hästi, ta oli nii soe ja abivalmis.
Ma ei olnudki kunagi arvanudki, et tahaks endale väga suure kogemusepagasiga pulmajuhti, kes teeb lahedaid mänge ja on muidu muheda jutuga.
Kuigi see oli ka tähtis ja see oli omal kohal kõik olemas.
See oli veel midagi muud erilist, mis Hannes meile tollel päeval kinkis. Seda on vaja just sellel päeval, ja selliselt armastust täis inimeselt.
See oli mingi eriline side! Ta oli nagu perekond! Ta oli tugi igalpool!
Tahtsin kirjutada, et öelda Hannesele ja Mari-Liisile edasi, kui inspireerivad ja armsad nad on.
Ja enda mõtteid väljendada. Mõni mõte pole loodud endale hoidmiseks. 😊Facebook on koht, kus seda jagada võimalik!
Soovin kõigile siirast armastust! Pole sul seda? mõtle asjad läbi.. Elu on palju värvikiredam ja ehedam õige inimese kõrval! See on kvaliteet!
Spear more love!💜

Guru Helina, hihihiiii…

(Ja lennuk maandus… Tõmban otsad kokku)

Ps! Loodan, et kirjavigu pole…
Many different language, You know. 😉😎”

 


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply