Tagasiside

Mailis ja Johann

Foto: Kretel Kuuse

Oleme pulmatrallist nüüd natuke puhata jõudnud ja toimunule tagasi vaadanud ja tahtsime sulle tänusõnad saata – päev õnnestus meie arvamusel suurepäraselt ja jäime kõigega väga rahule! Suur aitäh imeilusa tseremoonia läbiviimise ja õhtu väga osavalt juhtimise eest! Said kakskeelsusega suurepäraselt hakkama ja meie ja ka külalised tundsid ennast väga heades kätes olevat. Ka kogu pulmaks ettevalmistamise aeg ja sinu poolt päevakava varakult paikapanek oli väga kasulik ja andis kindlustunde pulmapeole vastu minemiseks.

Liis ja Indrek

Foto: Kevin Kohjus ja Kirke Kuiv

Tahtsin sind tänada, et aitasid meil üles ehitada sellise imelise pulmapeo nagu me arvasime seda tulevat. Meie külaliste kaasamine käis imeväel ning külalistelt saadud tagasiside on olnud ainult ülivõrdes :). Seega võime me oma peoga ja korralduslike oskustega väga väga rahule jääda ja tänada sind, et lasid meil meie pidu nautida ja muretult positiivseid emotsioone koguda.

Ma väga väga tänan saatust, et just sina meie teele sattusid ja meie pulmaisaks olemise kutse vastu võtsid. Täname sind sujuva, meeleoluka ja rahvast kaasahaarava pulmapeo eest! Oleme tänulikud, et arvestasid meie soovidega (nt pruudiröövi mittetoimumine, pulmarongis ainult üks ettenähtud peatus – kuulsime salamisi, et tegelikult sooviti lisapeatust teha ja juba peeti läbirääkimisi sinuga 🙂 ) ja toimetasid pulmapeo telgitagustes nii sujuvalt, et me ei pidanud millegi pärast muretsema.

Getter ja Viljar

Foto: Marko Mäestjärv

Meie pulmapeost on küll juba mitu kuud möödas, aga emotsioon on jätkuvalt nii ergas, nagu see oleks aset leidnud eile. Kuna meil oli peo planeerimiseks aega vaid 4 kuud, siis pidime igasuguseid õigeid otsuseid vastu võtma hästi kiiresti. Usaldama oma sisetunnet. Ja sina, Hannes, olid meie õigete otsuste musternäide! Aitäh tseremoonia eest! See oli liigutav nii meie kui külaliste jaoks (nad ikka veel räägivad sellest suure heldimusega). Aitäh õhkkonna loomise eest! Me ei ole veel üheski pulmas näinud sellist seltskondade segunemist ja vennastumist. Uskumatult lahe! Aitäh meeleolu loomise eest! Pidu oli täpipealt nii hoogne ja lõbus kui lootsime. Aitäh kogu energia eest, mille meie peo õnnestumisesse suunasid! Me saime täies ulatuses õhtut lihtsalt nautida, sest oli täiesti selge, et see oli heades kätes. Jõudu, jaksu ja toredaid pruutpaare sulle pikaks ajaks!

Kaisa-Triin ja Ivo

Foto: Hanna Odras

Vau, vau, vau! Need on meie emotsioonid laupäevaselt pulmapeolt. See päev oli nii megaäge, et me Ivoga siiamaani iga paari minuti tagant meenutame erinevaid hetki pulma tseremooniast ja peost. Super!

Väga võimas tseremoonia ja meil oli täiesti tunne, et oleme sinuga samal lainel ja usaldame üksteist. Aitasid alati ja tekitasid külalistes väga hea tunde. Aitäh! PS! Oksjoni viisid ka päris osavalt läbi 😀

David ja Helena

Thanks to your guidance over our wedding. Because of you we were able to relax and truly enjoy the magic of our special day. It ran perfectly and we just wanted to send you this small thank you card as a token of our appreciation. Everyone had such a good time and still talking about it. We wish you and your family all the best in the future.

Eva ja Edgaras

Täname Sind südamest Sinu suurepärase pulmapäeva ja peo sujuva ja meeleoluka korralduse eest! Me nautisime Edgarase ja oma perede, sugulaste ning sõpradega väga Sinu vahvat stiili, imetlesime Sinu hoogsat ja igati energilist läbiviimist, pulmakülaliste oskuslikku kaasatõmbamist ja erinevate kultuuride, rahvuste tarka lõimumist. 
Sa jääd meie kohtumistest ja me pulmapäevast alatiseks meelde kui väga paindliku, igati vastutuleliku ja sügava inimesena.

Kristiina ja Tarvo

Fotograaf:

Kui vaatame tagasi sellele päevale ning kuuleme oma lähedaste tagasisidet, siis kerkivad esile kolm meeldejäävaimat asja – tseremoonia, pruutkleit ja pulmaisa. Sina, Hannes, olid see üliäge, humoorikas, kaasakiskuvalt elav pulmaisa, kelleta ei oleks meie päev pooltki nii suurepärane olnud! Ei kujutaks hästi ette, et iga inimene sedavõrd suure vastutusega toime tuleks. Sinus pakatab täpselt sellist energiat, mida on vaja selleks, et pruutpaar teaks sind usaldada. Me ei pidanud absoluutselt mitte millegi pärast muret tundma ning kui ka kõige tagasihoidlikumad pulmakülalised mängude ajal suure häälega naersid, siis polnud muud vajagi teadmaks, et sa olid õigeim valik.

Tuhat tänu sulle kõige eest ja jätka samas vaimus. Sa tead, mida sa teed ning sa teed seda hästi!

Loodetavasti mõistad kui meeletult palju sinu kohalolu meie jaoks tähendas!