Virtuaalne kiirkohting Paras Paar

Pulmaisa asus virtuaalseid kiirkohtinguid korraldama

Mul oleks selle kohta liiga palju rääkida. Terve pika saate võiks kokku panna, kuidas ma jõudsin kohtingute korraldamiseni ja miks see mulle nii oluline on. Ma loodan, et suudan edaspidi enam aega luua ja sellest kõigest oma järgmistes postitustes pikemalt rääkida. Täna on mul aga üks kiire asi ajada.

Otsin vallalisi mehi

Otsin sisukaid 35-45a vallalisi mehi, kes sooviks kohtuda 10 toreda naisterahvaga juba sel laupäeval, 3. aprillil 17:00 Paras Paar videokohtingute plarvormil.

Kui oma lahendusega 4. märtsil esimest korda avalikult välja tulime, siis märkasime, et ühe sihtrühma puhul oleme tabanud naela pea pihta. Naiste piletid mõlemas vanusegrupis, nii 25-35a kui ka 35-45a, müüsime ruttu välja. Jõudsime naisteni, kellest paljusid Tinderist ei leia ja kes eelistavad tutvuse sobitamiseks piltidele hoopis põgusat vestlust.

Meestega on läinud veidi teisiti. Meesteni on raskem jõuda. Ei teagi, kas mehed pelgavad videokõnes tekkivat otsekontakti ja eelistavad tutuvmisel esialgu distantsi hoida (nagu see Tinderis võimalilk on) või oleme me lihtsalt turundussõnumite ja -kanalite valikul puusse pannud.

Kuniks me välja selgitame, kuidas meeste tähelepanu köita, kasutame kõiki võimalusi, et meesteni jõuda. Siinkohal saad ka sina abiks olla.

Mis sa teha saad?

Saada oma vallaline sõber kohtingule

Ühe toreda avastuse meeste suunal oleme siiski juba teinud. Mehed vajavad mõnikord ühte sõbralikku müksu, et kaaslase leidmisel uuesti hoog sisse saada. Nii me lõimegi võimaluse osta ise sõbrale pilet ja saada ta kohtingule. Tundub, et tabasime märki. Selline võimalus on meeste seas üllatavalt populaarseks saanud.

Kuna see on minu võimuses, siis jagan sinuga sooduskoodi, millega saad sõbrapileti soodsamalt.

*Kasuta sooduskoodi: goodkarma2

Mida järgmisel korral oodata?

Ma pean sel korral nüüd ära kiirustama. Järgmisel korral võiks rääkida sellest, kuidas ma Tinderisse konto tegin ja mida ma seal nägin.


Posted

in

by

Comments

Leave a Reply