Isetehtud pulmakaunistused

Kord olid meie pulmad ka. See on üks vahva lugu, alates sellest, kuidas minu abikaasa Mari-Liis pulmaplaanidest teada sai ja lõpetades sellega, kuidas ma oma abieluvande aasta hiljem videolindilt taastasin. Pajatan sellest kõigest edaspidi pikemalt, aga sel korral räägin ma pulmakaunistustest.

Väikesed purgid pulmakaunistusteks

Tol korral otsustasime oma pulmad ise planeerida, korraldada ja ette valmistada. Võimalikult palju ise teha.  Reaalselt “käsi külge panna”. Meie suur soov oli, et need oleks otsast lõpuni MEIE pulmad. Et see “MEIE” oleks pulmas igal pool näha ja tunda.

Nautisime kogu protsessi, otsast lõpuni. Nii ei piirdugi meie pulmad ühe erilise päevaga, vaid terve poole aastaga, mil pulmade ettevalmistuste vaimus elasime.

Kuna pulmaettevalmistused langesid kokku meie ühe poisi purgitoidu ajaga, siis tulime mõttele väiksed purgid alles hoida ja pulmakaunistusteks ära kasutada.

141030-KK191

Meil on jälle peres purgitoiduaeg, aga pulmasid sel korral ise ei plaani. Äkki kellelgi teist, kes te sel aastal pulmi plaanite, ja kelle peres pole kasvamas väikest põngerjat, soovite väikseid purke. Kogume ja hoiame purgid alles ja meil oleks hea meel see mõnele õnnelikule pruutpaarile ära kinkida. Andke mulle teada, kellel huvi. Suviste pulmadeni on aega veel omajagu ja purke koguneb tõenäoliselt nii palju, et piisab enam kui ühte pulma.

Ideid, kuidas purke kaunistusteks kasutada, saate lihtsa vaevaga Google’st.

Google otsing "wedding decoration jars"


Posted

in

by

Comments

“Isetehtud pulmakaunistused” on saanud 3 vastust

 1. Autori Andra avatar

  Meil on väikseke kasvamas küll, aga purgimajandust ei toimu enam ammu. Küll aga peame ka meie augustis pulmi ja purgid oleks igatepidi teretulnud! 🙂

  1. Autori Hannes avatar
   Hannes

   Vahva! Üks inimene on kirjas. Panen sind ka kirja ja kogun sulle. Augustini on aega ja purke saab piisavalt. Mis sa arvad, palju sul võiks vaja minna ja kas ainult ühesuguseid või erinevaid? Saada mulle emeil ka oma kontaktidega ja kui purgid mul kodus ette jäävad, siis kutsun järgi 🙂

   1. Autori Andra avatar

    Super, meilin sulle 🙂

Leave a Reply